İnstagram'da Beğeni Kazanma

İnstagram’da beğeni kazanmak, platformun e-ticaret sistemleri tarafından çok kullanılıyor olmasından kaynaklı olağan bir yöntem haline gelmiştir. Hayran sayfaları, e-mağazacılık sistemleri, satış sayfaları veya sanatçılar gibi pek çok kşi ve işletmenin, beğeni artırma yöntemleri farklı bir sektörün doğmasını sağlamıştır. Takipçi satın alma özelliği ile binlerce, milyonlarca kullanıcı takipçiniz olabiliyor. Otomatik olan bu programlar sayesinde takipçi sayısı bir anda milyonlara ulaşırken, saniyeler içerisinde binlerce beğeni ve yorum yapılabilmektedir. İnstagramda beğeni arttırma programı kullanılarak, takipçi sayısını ve beğenilerini artıran pek çok kişi de bulunmaktadır. Ancak bu tarz uygulamalar, profil sayfasında bulunan bilgi ve görselleri de paylaşmaktadır. Pek çoğu da virüs içeren programlardır.

Hastag İle Beğeni Artırmak

Takipçi satın almak veya takipçi kazandıran programların dışında organik şekilde takipçi artırma yöntemleri de bulunuyor. Ancak zaman alabilen bu yöntemlerde, özel çalışmalar gereklidir. Özellikle İnstagram üzerinden satış yapan sayfalar için bu bir gerekliliktir.

İnstagram takipçi tagları 2018

İnstagram takipçi tagları 2018 listesinde geniş bir yelpaze ile sunulmaktadır. Bunlardan bazılarını ya da liste halinde sunulan hastaglarin birkaç satını kopyalayarak, takipçi sayısı artırılabilir. Instagram sayfasında paylaşılan fotoğrafların daha çok sayıda kullanıcıya ulaşması ve beğeni alması için hastaglar eklenmelidir. Şayet fotoğrafın paylaşıldığı sırada taglar eklenmemiş ise sonradan da yorum kısmında bu hastagler eklenerek, takipçi artırma sayfalarında görüntülenebilir. Böylelikle kullanıcıların aramalarında sayfanız ve paylaşımlarınız görüntülenerek, beğeniler artırılabilir.

İnstagram’da Konum Etiketlerini Kaldırma

İnstagram’da beğeni kazanma için uygulanan yöntemlerden biri de harita/ konum etiketlerinin kaldırılmasıdır. Geotag olarak da bilinen konum veya harita etiketleri mobil cihaz üzerindeki GPS verilerini kullanarak fotoğrafların nerede çekildiği bilgisini diğer kullanıcılara sunar. Bu fotoğraflar, harita üzerinde belirli konumlarda direkt olarak etiketlenir. Geotag üzerinden paylaşılan fotoğrafları kaldırabilirsiniz. Bu işlem için profil sayfasına giriş yapılır ve bu kısımdaki harita sekmesine tıklanır. Harita üzerinde çekilen fotoğrafların tamamı görüntülenebilir. Bu fotoğraflara dokunarak, etiket kaldırma işlemi yapılabilir. Ardından ekranın sağ üst köşesinde bulunan butondan yeni açılan pencere üzerinde “Düzenle” sekmesini açmanız yeterlidir. Burada konum etiketini kaldırarak, resimler üzerindeki konum etiketini kaldırabilir böylelikle daha çok kullanıcıya erişim sağlayabilirsiniz. İşlem sonrasında onay sekmesine tıklayarak, işlemi tamamlayabilirsiniz.

instagramda beğeni arttırma tagları arasında 2018 trendleri; #all_shots #iphonesia #instagood #photooftheday #dreamsroad_alisveris #iphoneonly #tweegram #igers #instamood #jj #instagramhub #gang_family #picoftheday #cute #andropedi #instadaily #webstagram #clubsocial #instagramers #statigram #popularpic #like #like4like #TagsForLikes #likes #l4l #likes4likes #likeforlike #likesforlikes #instarekiem #liketeam #likeback #likebackteam #instagood #likeall #likealways #liking hastagleri bulunuyor. Takipçi artırma tagleri arasında ise; #follow #f4f #followme #followforfollow #teamfollowback #followbackteam #followhim#followalways #followback #pleasefollow #follows #follower #following #takipet #takipleşelim #takip #tag android gibi tagler bulunuyor.

instagram beğeni nasıl arttırılır konusunda ise yeterince takipçi sayısı artırıldıktan sonra, fotoğraf ve paylaşım kalitelerinin ideal olması gereklidir. Son yılların trendi olarak özellikle alışveriş sitelerinde hediye ve çekiliş kampanyaları, beğeni yapılan, yorum ve arkadaş etiketleme etkinlikleri üzerine sağlanıyor.

İnstagram’da Beğenme Aktiviteleri Sosyal medya platformu özellikle binlerce paylaşımın saniyeler içerisinde aktığı bir platform olarak, insanları artık beğenen değil gözlemci ya da geçerken bakan tarzlarını sunuyor. İnsanlar artık çok seçici olduğundan her paylaşımı beğenmiyor. Çok beğense de beğenmiyor. Dolayısıyla beğeni satın alma programları kullanılmalı ya da hediyeler verilmelidir.